دلارهای اضافه تیم بسکتبال پتروشیمی برای بازیکنان خارجی بی کیفیت

تهران- ایرنا- بازیکن خارجی تیم بسکتبال پتروشیمی که به تازگی به ترکیب این تیم اضافه شده بود به دلیل عملکرد ضعیف از پتروشیمی جدا شد.

در شرایط اقتصادی کنونی بسیاری از تیم‌های حاضر در لیگ برتر بسکتبال در جذب بازیکنان خارجی خود دقت زیادی داشتند و به همین دلیل شاهد حضور خارجی‌های با کیفیت در باشگاه‌ها بودیم اما در میان تیمی مثل پتروشیمی با هدایت فرزاد کوهیان که از مدعیان لیگ به حساب می آید و بودجه خوبی هم در اختیار دارد، در جذب بازیکن خارجی خوب عمل نکرد و تنها یار خارجی‌اش بعد از چند مسابقه از این تیم جدا شد.

نمانیا پروتیچ بازیکن موقعیت ۱ و ۲ بود که در مدت زمان کوتاه حضورش در ماهشهر چند مسابقه هم برای پتروشیمی انجام داد اما عملکرد قابل قبولی نداشت. همین مساله باعث شد تا کادر فنی پتروشیمی که در جذب این بازیکن اشتباه کرده‌بودند، پایان کارش را اعلام کنند.

شنیده شده پتروشیمی دو بازیکن خارجی جدید جذب کرده که از مرحله پلی‌آف وارد میدان خواهند شد اما نکته عجیب جذب خارجی بی کیفیت توسط این باشگاه با سابقه و پرطرفدار است که تنها خرج اضافه و خروج ارز از کشور را به همراه داشته است.

پتروشیمی امسال با فرزاد کوهیان وارد لیگ برتر شده و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی به حساب می‌آید و باید دید آیا بازیکنان خارجی جدید این تیم کیفیت خوبی خواهند داشت یا فرزاد کوهیان دوباره در جذب بسکتبالیست خارجی اشتباه کرده‌است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =