شرکت در انتخابات  امری واجب است

بوشهر- ایرنا- مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: شرکت در انتخابات برای هر ایرانی از هر قشر و نڗادی امری واجب است.

حجت‌لاسلام  عبدالکریم اعلمی نڗاد روز دوشنبه در جمع کارکنان تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: همه گروه‌ها و افراد برای تحکیم نظام جمهوری اسلامی و انقلاب و در جهت پایبندی به مقدسات و پایمال نشدن خون شهدای عزیز به پای صندوق های رای می‌آیند.

وی ادامه داد: حضور مردم  در پای صندوق های رای نوعی تقدیر و تشکر در قبال خون شهدا بخصوص خون شهید حاج قاسم سلیمانی است و از طرفی نظام و انقلاب اسلامی ایران را چهار سال بیمه می کند.

اعلمی نڗاد گفت: با توجه به توطئه، فشار و تهدیدکشورهای مستکبر به‌خصوص آمریکا و انگلیس، حضور مردم در انتخابات امسال گام بلند دیگری برای  رشد و پیشبرد انقلاب و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبران جهان است.

وی افزود :خدا ترس، انقلابی و پشتیبان ولایت فقیه بودن از مهم ترین ملاک‌های یک نماینده اصلح است.

مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سعی کنیم نمایندهای را به مجلس بفرستیم که از حقوق مردم دفاع کند و نسبت به سرنوشت استان و کشور بی تفاوت نباشد.

وی بیان داشت:مردم باید فارغ از هر جناحی با تحلیل و اگاهی کامل نمایندگان مجلس را انتخاب کنند تا مجلس اگاه و توانمند داشته باشیم و بتوانند کشورعزیزمان را به سوی اهداف انقلاب اسلامی هدایت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =