تولیت آستان قدس رضوی با دبیرکل مجلس پاکستان دیدار کرد

مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی روز دوشنبه در تالار شهید سلیمانی حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) با دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش آستان قدس رضوی، حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی در این دیدار گفت: راه نجات، سربلندی، عزت و شوکت مسلمانان، راهی است که امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، مرحوم شیخ عبدالمجید سلیم و مرحوم شیخ شلتوت معرفی کردند و آن تفکری است که بر نقاط مشترک مذاهب اسلامی توجه دارد.

وی با گرامیداشت یاد شهید سلیمانی افزود: این سردار شهید خداباور بود و به نصرت الهی باور داشت، عمل صالح این شهید والامقام از بهترین اعمال بود که توانست شر داعش ساخته آمریکا، صهیونیسم و مرتجعین منطقه را کم کند.

وی با بیان اینکه آمریکای جنایتکار تصور می‌کرد با شهادت این سردار دلاور می‌تواند راه مقاومت را به بن بست برساند، ادامه داد: نباید از کنار این جنایت آمریکا به راحتی عبور کرد و ضرورت دارد امت مسلمان به ویژه جوانان را نسبت به دشمنان اسلام بیدار کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری، دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان نیز در این دیدار ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، از خدمات آستان قدس رضوی به زائران پاکستانی قدردانی و تشکر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =