کارت بلیت‌های خبرنگاری در ۱۱ ایستگاه مترو تهران شارژ می‌شود

تهران- ایرنا- معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: خبرنگارانی که شارژ کارت بلیت یکساله رایگان مترو و اتوبوس آنها اتمام یافته با مراجعه به ۱۱ ایستگاه مترو نسبت به شارژ آنها اقدام کنند.

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، با هماهنگی انجام شده با سازمان فاوای شهرداری تهران از اول بهمن نسبت به شارژ کارت بلیت های خبرنگاری اقدام شده است.

شهرداری تهران با هدف ایجاد تسهیلات برای فعالیت هرچه مؤثرتر افراد شاغل در عرصه خبر و مطبوعات در زمینه اطلاع‌رسانی و تردد به حوزه‌های خبری، بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، تعدادی کارت‌ بلیت یک‌ساله قابل استفاده در ناوگان مترو و اتوبوسرانی تهران را به صورت رایگان در اختیار خبرنگاران شاغل در پایتخت قرار داده است.  

 با هماهنگی صورت گرفته با فاوای شهرداری تهران، آن دسته از خبرنگاران که پیش از این کارت بلیت یکساله را دریافت کرده اند و شارژ اعتباریشان پایان یافته است، صرفا برای تمدید می توانند مستقیما به ایستگاه های همت، بخارایی، شهید باقری، میدان حر، زمزم، قدوسی، نبرد، توحید، ارم سبز، کرج و امام خمینی مراجعه و نسبت به شارژ مجدد کارت های خود اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =