آمادگی ۳۳۳ شعبه برای جمع آوری آرای مردم در حوزه انتخابیه تنکابن ، رامسر و عباس‌آباد

نوشهر – ایرنا – فرماندار تنکابن با تاکید بر حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای گفت : برای جمع آوری آرای مردم در حوزه انتخابیه تنکابن ، رامسرو عباس آباد ۳۳۳ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

سید امیر حسینی جو روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان تنکابن افزود : از این تعداد ۱۸۶ شعبه در شهرستان تنکابن،  ۶۵ شعبه در شهرستان عباس آباد و ۸۲ شعبه هم در شهرستان رامسر پیش بینی شده است.

وی گفت که هفت هزار نفر هم در این حوزه انتخابیه در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشارکت دارند.

فرمانداری تنکابن مرکز حوزه انتخابیه سه شهرستان تنکابن ، رامسر و عباس اباد در غرب مازندران است.

فرماندار تنکابن به تعداد نامزدهای انتخابات مجلس یازدهمین در این حوزه اشاره کرد و گفت :‌ تاکنون ۶ نفر از ۱۷ داوطلب تائید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان  انصراف دادند و در حال حاضر تعداد ۱۱ نامزد آماده رقابت در روز رای گیری در حوزه انتخابیه تنکابن ، رامسر و عباس اباد هستند.

حسینی جو افزود : رعایت قانون و اصول اخلاقی از سوی کاندیداها و هوادارانشان کاملا الزامی است و آنها باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به برخی بداخلاقی های صورت گرفته در فضای حقیقی و مجازی ، گفت : کاندیداها در زمان تبلیغات به ارائه برنامه های خود بپردازند و مردم را به حضور در پای صندوق رای تشویق نمایند.

فرماندار تنکابن افزود : دستگاه های اجرایی پشتیبان نیز در زمان اخذ رای زمینه را طوری فراهم سازند تا سایر نیروها با مشکلی مواجه نشوند.

وی یادآور شد : امانت داری آراء مردم بسیار مهم است و نباید برخی رفتارها در جامعه منجر به بی اعتمادی گردد.

در پایان این جلسه از بانوان مدیر در دستگاه های اجرایی شهرستان تنکابن تجلیل شد.

شهرستان  ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران قرار دارد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =