مدیرعامل جدید آب‌وفاضلاب روستایی و شهری مازندران معرفی شد 

ساری- ایرنا - همسو با سیاست های وزارت نیرو در دولت دوازدهم برای اجرای طرح ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی با هدف ارتقاء راندمان کار و سرعت بخشیدن به فعالیت‌های آب‌رسانی با حکم وزیر نیرو "مجید عبداللهی " به عنوان مدیر جدید آب و فاضلاب روستایی و شهری مازندران معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم معرفی مدیر عامل ادغام شده آب و فاضلاب شهری و روستایی مازندران با حضور مسعود خشایی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی آب و فاضلاب کشور و مهدی رازجویان معاون امور هماهنگی استاندار مازندران امروز دوشنبه در ساری برگزار شد.

استان مازندران چهارمین استان در بین ۳۱ استان کشور است که شرکت های آبفای شهری و روستایی آن در راستای سیاست های وزارت نیرو در دولت دوازدهم به صورت یکپارچه و تحت یک مدیریت از این پس فعالیت می کند.
دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو روز پنجشنبه گذشته در جریان سفرش به مازندران در حاشیه مراسم افتتاح تصفیه خانه آب شرب شهر ساری حکم یکپارچه سازی این دو شرکت را در مازندران اعلام کرد.

بر اساس حکم وزیر نیرو ، مجید عبداللهی که پیش از این  به عنوان مدیرعامل شرکت آبفای روستایی، حدود یک سالی نیز سرپرستی شرکت آبفای شهری  را به طور همزمان در پی بازنشسته شدن مدیرعامل سابق بر عهده داشت به صورت رسمی به عنوان نخستین مدیرعامل آب و فاضلاب استان مازندران معرفی شد.

حدود ۸۰ درصد از روستاها و ۱۰۰ درصد شهرهای استان مازندران از شبکه آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند.

تنها در دولت تدبیر و امید بیش از ۶۰۰ هزار نفر از جمعیت یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفری روستاهای مازندران از آب شرب بهداشتی و سالم با اعتبار ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریالی برخوردار شدند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =