باشگاه فجر سپاسی شیراز بازیکنان و کادر فنی را جریمه کرد

شیراز -ایرنا - باشگاه تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز، بازیکنان و کادر فنی این تیم را به دلیل آنچه کسب نتایج ضعیف نام گرفت،‌جریمه مالی کرد.

مسوول روابط عمومی این باشگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اعلام کرد: اعضای کادر فنی و بازیکنان به دلیل کسب نتایج ضعیف در نیم فصل دوم جریمه  شدند.

امیرحسین جوانی ادامه داد: طی این مدت تیم فجر چهار شکست و سه تساوی در کارنامه دارد و نمی تواند نتایج قابل قبولی باشد.

جریمه ۲۰ در صدی 

وی اضافه کرد: بر همین اساس باشگاه تصمیم گرفت معادل ۲۰ در صد از قراردادها را کسر کند.

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز که هواداران این تیم  در این فصل دلخوش به صعودش آن هم پس از هفت سال به لیگ برتر بودند در دور برگشت نتایج ناامیدکننده ای گرفته است  و صدای اعتراض هواداران این تیم هنگام بازی با رایکا بابل که بیست و ششم بهمن ۹۸ در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، شنیده شد.

هم اینک در جدول رده بندی تیم فجر  با ۳۶ امتیاز در رده هفتم است و فاصله خود را با صدر جدول زیاد کرده است.

در صدر جدول هم پس از گذشت   ۲۴  بازی  تیم مس رفسنجان با ۴۹ امتیاز صدرنشین است، تیم های مس کرمان و نود ارومیه هم با ۴۲ امتیاز در تعقیب تیم صدرنشین هستند.

تیم فجر چهارم اسفند ۹۸ در هفته بیست و پنجم این رقابت ها در تهران به مصاف تیم سرخپوشان پاکدشت این شهر خواهد رفت که تیم تهرانی در رده یازدهم جدول قرار دارد.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته یک، ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۹ را کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =