پلیس البرز عوامل ۲۰۰ فقره سرقت وسایل خودروها  را دستگیر کرد

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی این استان، اعضای باند سرقت لوازم داخل خودرو با ۲۰۰ فقره سرقت دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگارایرنا اظهار داشت:  در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در نقاط مختلف استان البرز، رسیدگی به موضوع در دستورکار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
طی تحقیقات بیشتر مشخص شد که  سارقان در گروه های ۲ و سه نفره به وسیله شاه کلید و پیچ گوشتی در خودرو را باز کرده و  اقدام به سرقت لوازم آن می کنند.
ماموران  با انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی یکی از اعضای این باند را شناسایی که با زیرنظر گرفتن وی مشخص شد نامبرده با تشکیل یک باند سه  نفره که ۲ نفر از آن ها مرد و یک نفر زن بود، اقدام به سرقت خودرو شهروندان در نقاط مختلف استان البرز می کنند.
سردار محمدیان  افزود: متهمان در یک فرصت مناسب و زمانی که همه آن ها در مخفیگاه شان حضور داشتند با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه هر سه نفر آن ها دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.
وی خاطرنشان کرد که  اعضای این باند به ۲۰۰ فقره سرقت اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار زیادی لوازم داخل خودرو سرقتی از قبیل باند، ضبط و محتویات داخل صندوق خودرو کشف شد.
 وی گفت:  ارزش اموال سرقت شده توسط اعضای این باند ۶۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =