نمایندگان فرماندار آستارا در شعب اخذ رای با وظایف خود آشنا شدند

آستارا - ایرنا - جلسه توجیهی نمایندگان فرمانداری آستارا در شعب اخذ رای این شهرستان، به منظور آشنایی آنها با وظایف خود در روز انتخابات، رعایت بی‌طرفی و اجرای دقیق مقررات برگزار شد.

فرماندار آستارا روز دوشنبه در جلسه نمایندگان فرمانداری در شعب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری آستارا اظهار کرد: نمایندگان فرماندار مهم‌ترین مسئولیت در هر شعبه اخذ رای را دارند و باید دور از هر شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود عمل کنند.

حسن رستم زاد بیان کرد: اهتمام بر اجرای قوانین و هماهنگی بین اعضای شعب و عوامل هیات نظارت از وظایف نمایندگان فرماندار است و مسئولیت های آنها در کتابچه ویژه انتخابات تشریح شده است و باید مطالعه کنند، تا در روز رای‌ گیری مشکلی پیش نیاید.

وی افزود: شعار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گام دوم انقلاب، امانتداری، بی‌طرفی و انسجام ملی است و استفاده از امکانات اداری به نفع و یا علیه نامزدها خط قرمز و تخلف است.

فرماندار آستارا گفت: ۸۴ شعبه اخذ رای خواهیم داشت و برگزار کنندگان انتخابات، امانت ‌دار مردم هستند و باید از رای مردم به عنوان حق الناس حفاظت کنند و این به عنوان اصل اساسی در انتخابات محسوب می شود.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور و انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در پنج استان، همزمان در دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است و ۱۳ نامزد در این شهرستان برای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی رقابت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =