کلاس ارتقای مربیگری والیبال با حضور مدرسان ملی در یاسوج پایان یافت

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلاس ارتقای مربیگری ۲ به یک ملی رشته ورزشی والیبال در بخش زنان با حضور شهین دنیاری از خوزستان و راحله آرا از اصفهان از مدرسان فدراسیون امروز دوشنبه در شهر یاسوج مرکز این استان به پایان رسید.

آرمان حاتمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کلاس به مدت ۶ روز و از ۲۳ تا ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

وی افزود: ۲۵ مربی زن رده های مختلف سنی رشته ورزشی والیبال از هفت استان کهگیلویه و بویراحمد، فارس، اصفهان، تهران، همدان، چهارمحال و بختیاری و سمنان در این کلاس حضور داشتند.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شرکت کنندگان در این کلاس  زیرنظر ۲ مدرس ملی آخرین تکنیک های فردی و تیمی رشته وزشی والیبال را فرا گرفتند.

حاتمی عنوان کرد: این کلاس به ۲ صورت تئوری و عملی برگزار و پس از پایان آن از شرکت کنندگان آزمون های تئوری و عملی گرفته شد.

وی ابراز داشت: کلاس ارتقای داوری سه به ۲ ملی رشته ورزشی والیبال در بخش زنان با حضور مدرسان فدراسیون نیز اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

حاتمی گفت: داوران زن رده های مختلف سنی رشته ورزشی والیبال از شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد برای نام نویسی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلاس به هیأت والیبال استان یا شهرستان های هشت گانه مراجعه کنند.

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =