نامزدهای انتخابات مجلس در آذربایجان‌غربی به ۱۷۳ نفر رسید

ارومیه- ایرنا- در حالی که ۱۹۷ نفر تا پیش از آغاز تبلیغات کاندیداهای مجلس در آذربایجان‌غربی تایید صلاحیت نهایی شده‌بودند، رییس ستاد انتخابات استان گفت: نامزدهای انتخابات در استان پس از چهار روز به ۱۷۳ نفر رسیده‌است.

علی مصطفوی روز دوشنبه در جلسه ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی افزود: در این مدت، ۲۴ نفر از ادامه رقابت برای حضور در جمع منتخبان مردم استان در مجلس یازدهم انصراف داده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه اندیشیده شده‌است، اضافه کرد: انتخابات به عنوان یک حرکت ملی مطرح است و بر این اساس دستگاه های اجرایی موظف هستند تا در برگزاری سالم و قانونمند آن با ستاد انتخابات همکاری کنند.

وی با اشاره به اینکه همه مسوولان در فراهم‌سازی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و نیز اجرای سالم و قانونمند آن مسوولیت دارند، بیان کرد: با توجه به هماهنگی‌های صورت‌گرفته در جلسات ستاد انتخابات بسترهای لازم برای برگزاری رویدادی ملی در دوم اسفند ماه در استان فراهم شده‌است.

وی با اشاره به پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی برای روزهای آینده به مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان تاکید کرد تا با فراهم‌سازی امکانات و نیروهای لازم به‌صورت آماده‌باش از بروز خلل در روند خدمت‌رسانی به مردم پیشگیری شود.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی افزود: دستگاه‌های خدمات‌رسان و راهداری با تجهیز و آماده‌باش امکانات بستر لازم را برای روز دوم اسفند ماه جهت تکرار خلق حماسه ای دیگر فراهم سازند.

در این جلسه، روسای کمیته های ستاد انتخابات و مدیران و نمایندگان دستگاه های خدمات رسان به ارائه گزارش پرداختند.

به گزارش ایرنا، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جمعه هفته جاری دوم اسفند امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha