استمرار ارائه خدمات هلال‌احمر به زائران حج تمتع ۹۹
محمودرضا پیروی روز دوشنبه در تویتی اعلام کرد:

تهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت هلال‌احمر از ارائه خدمات پزشکی این نهاد به زائران بیت‌الله الحرام در ‎حج تمتع سال آینده با تمام توان و بهتر از گذشته خبر داد.

محمودرضا پیری روز دوشنبه در توئیتی تصریح کرد:‌ با هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده بین جمعیت هلال احمر و سازمان حج و زیارت، ارائه خدمات پزشکی به زائران بیت الله الحرام در حج تمتع سال آینده با تمام توان و انشالله بهتر از گذشته توسط هلال احمر انجام می شود.

به گزارش ایرنا، مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر به عنوان زیرمجموعه جمعیت هلال احمر و همکار سازمان حج و زیارت، ماموریت اصلی خود را تامین سلامت زائران حج تمتع، عمره و عتبات عالیات قرار داده و تمام تلاش خود را صرف می کند تا زائران سرزمین وحی و عتبات مقدس با اطمینان از وجود امکانات و متخصصان مجرب ایرانی عرصه پزشکی و سلامت، بدون نگرانی از وضعیت جسمانی، هرچه بیشتر از سفر خود بهره ببرند.

این مرکز پزشکی عهده‌دار تمام مسائل بهداشتی و درمانی زائران ایرانی در سه کشور زیارتی عربستان، عراق و سوریه است که با جذب و بهره‌گیری از کادر بهداشتی و درمانی مجرب کشور در سطوح مختلف با ایجاد بیمارستان و درمانگاه‌های عمومی و تخصصی در کشورهای هدف به زائران ایرانی این کشورها خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کند.‬

طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر جدایی هلال احمر از اقدامات پزشکی حج تمتع سال آینده منتشر شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =