شهید سلیمانی امروز از زمان حیاتش برای آمریکا خطرناکتر شده‌است

بوشهر- ایرنا- معاونت سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: گرچه آمریکایی‌ها امروز از شهادت سپهد حاج قاسم سلیمانی خوشحال هستند اما آنها بدانند که شهادت این سردار اسلام امروز از زمان حیاتش برای آمریکا بسیار خطرناکتر شده‌است.

سردار یدالله جوانی روز دوشنبه در مراسم اربعین شهادت سردارسیلمانی در مصلای امام خامنه‌ای شهر خورموج استان بوشهر افزود:  سردار سلیمانی برای جوانان ما یک اسطوره بزرگ و جاودانه شده‌است.

وی افزود: آمریکا بداند که ایران و جبهه مقاومت اسلامی منطقه توان له کردن آنها زیر پای خود را دارند.

معاون سیاسی سپاه تاکیدکرد: شهادت سردار سلیمانی باعث رویش‌های جدیدی در نقاط مختلف جهان شده‌است و ما امروز شاهد هستیم که جوانه‌هایش در حال سر در آوردن هستند.

جوانی بیان کرد: به برکت خون سردار سیلمانی و شهدای مقاومت آمریکایی‌ها بزودی ضربه‌ای از جبهه مقاومت در جغرافیای جهان دریافت خواهند کرد.

معاونت سیاسی سپاه به توطئه‌های آمریکا  در ۴۰ سال گذشته علیه مردم و نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: آمریکا درهمه توطئه‌های خود علیه ملت ایران  شکست خورده و نتوانسته به نتیجه دلخواهش برسد.

وی اضافه کرد: سردار شهید سلیمانی در ۴۰ سال گذشته بدون وقفه و با اخلاص و تحت رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری برای اعتلای اسلام و تامین امنیت و عزت و استقلال ملت ایران مجاهدت و در همین راه خداوند خالصانه  چنین شهادتی را نصیب او کرد که باعث عزت و سربلندی ایران اسلامی و مقاومت در سطح منطقه و جهان شد.

جوانی تاکیدکرد: آمریکا خیال کرد بعد از لشکر کشی و اشتغال کشور عراق و افغانستان انقلاب اسلامی تمام شده‌است اما سردار سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه قدس در این چند سال نقش اول را در شکست آمریکا ایفا کرد.

 وی افزود: آمریکا با حمایت مالی کشورهای عربی منطقه جنگ نیابتی به راه انداختند و داعش را ایجاد و تلاش کردند با خونریزی زمینه تسلط کامل بر منطقه را فراهم کنند اما سردار سیلمانی نگداشت این توطئه عملی شود و امروز  جهان یک قهرمان بیشتر در مقابل داعش نمی‌شناسد و آن فرمانده سردار سلیمانی است.

معاومنت سیاسی سپاه تاکید کرد: امروز مهمترین  مطالبه مردم منطقه اخراج آمریکا در منطقه و خاورمیانه است.

وی بیان کرد: اقدامی که به عنوان سیلی اول برای آمریکا توسط نیروهای مسلح و سپاه نواخته شد و پایگاه راهبردی عین الاسد آمریکا را موشک باران کردند وآنها ناتوان از هر نوع تحرک شدند که نشان می‌دهند جایی برای ماندن در منطقه ندارند.

جوانی اضافه کرد: آمریکا قدرت تحمل خسارت و اعلام تلفات و خسارت‌ها را ندارد و اگر داشت رئیس جمهوری آمریکا بعد از زدن پایگاه به دروغ به ملت خود نمی‌گفت که هیچ چیزی در پایگاه اتفاق نیفتاده و کسی کشته نشده‌است.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزارنفر جمعیت در۸۰ کیلومتری جنوب بوشهرواقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =