هفته بیست و یکم لیگ برتر به یاد لاله‌های فوتبال

تهران- ایرنا- مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ به نام لاله‌های فوتبال (یادواره شهید رضایی مجد، گرامیداشت شهدای چوار و شهیدان جامعه فوتبال) برگزار می‌شود.

مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر به جهت گرامیداشت و ارج نهادن به مقام شهدای جامعه فوتبال با نام لاله‌های فوتبال (یادواره شهید رضایی مجد، گرامیداشت شهدای چوار و شهیدان جامعه فوتبال) برگزار می‌شود.

در این هفته قرار است در ورزشگاه‌های سراسر کشور ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای فوتبال از خانواده شهدای فوتبالیست هر استان پیش از مسابقات تجلیل به عمل بیاید.

در ورزشگاه آزادی روز پنجشنبه هشت اسفند پیش از مسابقه پرسپولیس و شهر خودرو مشهد نیز یاد و خاطره شهید رضایی مجد کاپیتان تیم ملی جوانان و شهدای چوار گرامی داشته می‌شود.

شهید مهدی رضایی مجد کاپیتان تیم ملی جوانان در دهم اسفندماه سال ۶۵ در عملیات کربلای پنج در شلمچه به شهادت رسید. همچنین؛ در ۲۳ بهمن‌ماه سال ۱۳۶۵ هواپیماهای رژیم بعثی، مسابقه فوتبال بین تیم های "منتخب چوار" و "منتخب جوانان ایلام" را در شهر چوار بمباران کرد که در این فاجعه تاریخی؛ ۹ بازیکن فوتبال، یک داور و پنج تماشاگر به شهادت رسیده و ۱۰ها نفر به درجه جانبازی نائل شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha