نخستین همایش زوجهای آسمانی پدافند هوایی ارتش در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- نخستین همایش زوجهای آسمانی نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به میزبانی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع) در مشهد برگزار شد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: ۵۰ زوج از مناطق هوایی سراسر کشور از ۲۶ بهمن به مدت سه روز در همایش یاد شده شرکت کردند.

سرتیپ دوم ستاد سید محمد احمدیان پور افزود: با برنامه‌ریزی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش، همایش یاد شده در مشهد برگزار شد تا از معنویت امام هشتم(ع) استفاده شود.

وی ادامه داد: آن نیروی انسانی ای موفق است که معنویتش زیاد باشد و همه همایش‌های فرهنگی، قرآنی و اعتقادی هم که برگزار می‌شود به منظور بالا بردن توان رزم نیروهاست و در این مسیر معنویت نقش به سزایی دارد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور گفت: در این همایش کارگاههای آموزشی، اخلاق و سبک زندگی اسلامی هم برای زوجهای جوان برگزار شد و امروز آنچه نیاز داریم زندگی همراه با معنویت است و وقتی اساتید اخلاق موضوعات و مسائل زندگی را مطرح می‌کنند تاثیرگذاری بسیاری دارد.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش هم در این همایش گفت: باید تلاش کنیم آنچه در زندگی از ما به یاد می‌ماند و در خاطره و ذهن ثبت می‌شود نیکی و شادی‌آفرینی باشد.

حجت الاسلام محمد باقر روشندل افزود: گذشت و اخلاق در زندگی اهمیت بسیاری دارد و همین موضوعات است که زندگی را شیرین و بادوام می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =