بازار داغ تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس در پاکدشت

تهران- ایرنا- بازار پخش پوستر و نصب بنر در مناطق مخلتف شهرستان پاکدشت با گذشت ۵ روز داغ شده و نامزدهای انتخابات مجلس تلاش دارند تا از زمان باقی مانده، به بهترین نحو برای معرفی خود و جلب آراء مردم استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، پس از انصراف محمد قمی، نماینده اصلاح‌طلب پاکدشت از شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رقبای اصولگرای پاکدشتی حضور خود را در عرصه رقابت‌های انتخاباتی پررنگ کردند و هم اکنون ۱۱ نامزد انتخاباتی که اصلاح طلبی در آن‌ها دیده نمی شود برای کسب یک کرسی نمایندگی مجلس، با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

هر چند که تنها چند نفر از ۱۱ نامزد حوزه پاکدشت از افراد مطرح و سرشناسی هستند ولی دیگر افراد نیز طی روزهای اخیر با برگزاری مجالس متعدد و نصب پوستر و بنر تلاش دارند تا فضای رقابت را به دیگر نامزدهای مطرح واگذار نکنند.

دو رقبب اصولگرای پاکدشت که به گفته برخی از کارشناسان سیاسی از شانس بیشتری برای پیروزی در انتخابات برخوردارد، این روزها تلاش مضاعفی برای حضور مردم به صحنه انتخابات دارند و با برگزاری جلسات متعدد در شهرهای فرون آباد، شریف آباد و پاکدشت و مناطق روستایی، در پی کسب آراء مردمی هستند.

با تعیین بیش از ۵۰ نقطه تبلیغاتی از سوی سه شهرداری مصوب شهرستان پاکدشت، میزان تخلفات تبلیغاتی و نصب پوستر در اماکن ممنوعه کاهش یافته است.

۱۶۵۰ نفر برگزاری انتخابات مجلس را در پاکدشت بر عهده دارند
فرماندار پاکدشت گفت: در جریان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شواری اسلامی، یک هزار و ۶۵۰ نفر برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.

هادی تمهیدی به خبرنگار ایرنا گفت: تمام تمهیدات لازم برای حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رای از سوی هیات اجرایی، هیت نظارت، بازرسی و نیروهای امنیتی، نظامی فراهم شده است.

وی افزود :در  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از مجموع ۱۵۴ شعبه اخذ رای  ۱۲۱ شعبه درمرکز شهرستان و بخش مرکزی و۳۳ شعبه در حوزه فرعی  شریف آباد قرار دارد.  

فرماندار پاکدشت تصریح کرد: در این دوره انتخابات به صورت نیمه الکترونیکی برگزار می شود و رای گیری با تعرفه کاغذی انجام خواهد شد.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

پاکدشت یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =