توصیه‌های پلیس در مورد خریدهای نوروزی

تهران - ایرنا - معاون اجتماعی پلیس آگاهی نیروی انتظامی در توصیه به هموطنان برای رعایت احتیاط در خریدهای نوروزی گفت: هموطنان از فروشگاه‌هایی که امکان پرداخت الکترونیکی دارند، خرید کنند.

سرهنگ شهاب امینی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار انتظامی ایرنا برای پیشگیری از کلاهبرداری های احتمالی در روزهای پایانی سال و با توجه به همراه داشتن مقادیر زیاد پول نقد در هنگام خرید، افزود: هموطنان لازم است در فروشگاه هایی که امکان پرداخت الکترونیکی وجود دارد، مبلغ وارد شده توسط فروشندگان را با دقت بررسی و شخصا رمز عبور کارت بانکی را وارد کنند.   

وی ادامه داد: هموطنان هنگام ترک خودرو شخصی نیز باید از رها کردن کیف دستی، پول نقد، اسناد، مدارک و هرگونه اموال با ارزش درون خودرو،  خودداری کنند.

امینی افزود: هموطنان در صورتی که برای خرید از خودروی شخصی استفاده می کنند در صورت امکان، وسیله نقلیه خود را در پارکینگ های عمومی پارک کنند.

معاون اجتماعی پلیس آگاهی از والدین خواست مراقبت های لازم در مراکز شلوغ و پر ازدحام را از کودکان به عمل آورند.

امینی اضافه کرد: هموطنانی که همراه کودکان خود به خرید می روند،  از آویختن هرگونه طلا، جواهرات و اشیای قیمتی به کودکان خود پرهیز کنند.

وی همچنین از شهروندان خواست پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کرده و هرگونه موارد مشکوک را برای پیگیری انتظامی در اسرع وقت با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =