۲۸ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۵
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83677782
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار زنجان انتخاب شد

زنجان - ایرنا - در جلسه علنی امروز/ دوشنبه/ شورای اسلامی شهر زنجان، سهندعلی فلاحی به عنوان شهردار زنجان انتخاب شد.

در این جلسه  سهند علی فلاحی با  چهار رأی به عنوان شهردار زنجان انتخاب شد تا مدیریت شهری زنجان پس از هفته ها بلاتکیلفی مشخص و معرفی شود.

در این رای گیری رقابت بین سهندعلی فلاحی با سعید عباسی بود که با یک رأی کمتر، سه رای اعضای شورا را به خود اختصاص داد.

شهردار جدید زنجان متولد ۱۳۴۹ شهر میاندوآب آذریابجان غربی است و حدود ۲۵ سال است که در شهر زنجان سکونت دارد.  

سهند علی فلاحی پیش از این مدیرعامل شرکت سیمان خمسه زنجان بوده و دانش آموخته مهندسی تولیدات کشاورزی  است.

حمید رضا حمیدی، رییس شورای اسلامی شهر زنجان در این جلسه گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر متحد و یکدل در پیشبرد برنامه های شهری،    شهردار جدید را همراهی خواهند کرد.

احمد نصیری دیگر عضو شورای اسلامی شهر زنجان نیز در این جلسه ابراز امیدواری کرد: با توجه به موقعیت فعلی شهرداری  زنجان مراحل اداری  حکم شهردار پیگیری و انجام شود تا خللی در فعالیت های شهری  ایجاد نشود.

عضو دیگر شورا نیز با  بیان اینکه طی ۲ ماه گذشته  اتفاقات تلخی در  راس مدیریت شهری زنجان به وقوع پیوست، ادامه داد: سرپرست فعلی شهرداری زنجان  نیز با توجه به شرایط کنونی اقداماتی را در راستای مدیریت شهری انجام داده است.

مسعود مرادخانی افزود: مراحل صدور حکم نهایی شهردار زنجان ۲ ماه به طول می انجامد که در طی این  سرپرست فعلی همچنان به رویه کاری خود ادامه  خواهد داد.

وی اضافه کرد: شهردار منتخب شورای شهر، یکی  از مدیران موفق شهر در حوزه مسائل اقتصادی است و  بر این باوریم که در حوزه مدیریت شهری نیز موفقیت هایی را خواهد داشت.

گفتنی است، ماه گذشته، شهردار، یک نفر از اعضای شورا و یکی از مدیران مناطق شهری زنجان به دلیل مسائل مالی و تخلفات احتمالی انجام گرفته بازداشت شدند.

 شهر زنجان به عنوان مرکز استان ۴۲۰ هزار نفر جمعیت و سه منطقه شهرداری دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =