فعال رسانه‌ای: فضای تبلیغات انتخابات مجلس در خراسان شمالی مطلوب است

بجنورد- ایرنا- یک فعال رسانه‌ای خراسان شمالی و کشور گفت: هم اکنون فضای تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان در استان مطلوب است و این روند نشان از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای خواهد بود.

علی خادمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حضور مردم خراسان شمالی در تمامی انتخابات پررنگ بوده و به یقین در انتخابات دوم اسفندماه امسال نیز با وجود همه کاستی ها و مشکلات موجود، با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای، خواهند درخشید و به تکلیف خود عمل خواهند کرد.

عضو هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور با بیان اینکه مردم خراسان شمالی در ۱۱ دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و چندین دوره انتخابات شوراها تجربیات بسیار خوبی کسب کرده اند، اظهار کرد: به همین دلیل آنها تحت تاثیر جوهای تبلیغاتی برخی از نامزدها، شام و نهارها، هدیه دادن ها، شلوغ کردن ظاهری مقابل ستادها، بلند کردن بلندگوها و زرق و برق های ظاهری و فریبنده تبلیغاتی قرار نخواهند گرفت و با هوشیاری تمام ویژه گی و ملاک های نامزدهای این دوره از انتخابات را رصد خواهند کرد.

خادمی تصریح کرد: مردم همیشه وفادار و همیشه در صحنه این استان، تجربه های سال های گذشته و به ویژه وعده های غیرقابل اجرا و دروغین برخی از نامزدها را آویزه گوش خود کرده اند و به همین دلیل به کسانی رای خواهند داد تا در قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون توانمند و وفادار به قول و تعهداتشان باشند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی افزود: بی شک مردم به دنبال نامزدهایی خواهند رفت که نماینده مردم باشند نه نماینده دولت،  چرا که دولت در تمامی مراکز استان ها، شهرستان ها، بخش ها و حتی دهیاری ها نماینده قانونی برای انجام امور اجرایی دارد.

وی گفت: براساس تجارب گذشته، مردم این خطه پس از پایان یافتن مهلت تبلیغات، نامزد اصلح را انتخاب می‌کنند.

این فعال رسانه ای اظهار داشت: مردم خراسان شمالی با پایان گرفتن تبلیغات انتخابات و در روز پنجشنبه اول اسفندماه با تفکر و اندیشه و انتخاب نامزدهای اصلح، روز دوم اسفند با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای نمایندگان خود را انتخاب خواهند کرد.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی گفت: انشاالله رقابت های نامزدها از صبح پنجشنبه اول اسفندماه به رفاقت تبدیل خواهد شد و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای بصیرت و آگاهی مردم فهیم استان را با انتخاب بهترین ها، بار دیگر به نمایش خواهد گذاشت.

استان خراسان شمالی دارای چهار کرسی مستقل نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است و شهرستان فاروج در این استان نیز با شهرستان قوچان در خراسان رضوی مشترکا یک کرسی نمایندگی در خانه ملت دارند.

این استان دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری است و با توجه به درگذشت آیت الله حبیب الله مهمان نواز، نماینده چهار دوره این استان در مجلس خبرگان رهبری در اردیبهشت پارسال، جایگزین وی در انتخابات اسفندماه امسال برگزیده خواهد شد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =