جهانگیری از دانشجویان نمونه کشوری تقدیر می‌کند

تهران- ایرنا- جشنواره تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری سوم اسفندماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری برگزار می‌شود.

بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشور با اعلام روز دوشنبه جاماسب نوذری مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان روز شنبه سوم اسفندماه ۹۸ با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار می شود.

در این جشنواره، از ۳۰ دانشجوی نمونه دانشگاه های وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری همچنین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیر می شود.

طبق اعلام پیشین محمدرضا علم معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان، امسال برای نخستین بار همزمان با برگزاری این جشنواره، از دانشجویان منتخب علمی دانشگاه آزاد اسلامی هم تقدیر به عمل می آید.

امتیاز لحاظ شده برای مصاحبه جذب اعضای هیات علمی یکی از امتیازاتی است که به گفته مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان به این دانشجویان نمونه اختصاص می یابد؛ این برگزیدگان همچنین امکان تحصیل در مقاطع بالاتر تحصیلی بدون شرکت در آزمون را دارند.

همچنین برای نخستین بار، بخش امتیازات فناورانه و جهت گیری به سمت دانشجویان کارآفرین مطابق با آیین نامه جدید در جشنواره لحاظ می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =