۲۰۰ نفر خدمات مخابراتی انتخابات کهگیلویه و بویراحمد را انجام می دهند

گچساران - ایرنا -مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰۰ نفر در شهرستان های مختلف خدمات مخابراتی انتخابات دوم اسفند در سه حوزه انتخابیه استان را انجام می دهند.

سید محمدهادی امیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این افراد در قالب پنج اکیپ پنج نفره در هر شهرستان با تجهیزات کامل در بخش های شبکه هوایی،شبکه کابلی،فیبر نوری،سایت های موبایل برای خدمات رسانی در روز اخذ رای ساماندهی شده اند.

وی بیان کرد: شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد آماده همکاری با ستاد انتخابات استان برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و هیچ نگرانی بابت زیرساخت های مخابراتی وجود ندارد.

۸۰۴ شعبه اخذ رای کار جمع آوری آرای مردم کهگیلویه و بویراحمد در مناطق روستایی و شهری هشت شهرستان  در روز دوم اسفند را انجام می دهند.

وی همچنین ازآغاز ثبت نام تلفن ثابت در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: تلفن ثابت یکی از ارزان ترین زیرساخت های ارتباطی است.

امیری تصریح کرد: متقاضیان ثبت نام تلفن ثابت و استفاده از ADSL  خانگی در استان می توانند به دفاتر امور مشترکان مخابرات شهرستان ها و یا به آدرس  اینترنتی Www.tci ir مراجعه کنند.

وی ابراز داشت: هم اکنون ۸۱ هزار و ۷۴۰ تلفن ثابت در شهرستان های هشت گانه استان فعالیت می کند.

امیری تعداد تلفن های ثابت نصب شده در کهگیلویه و بویراحمد را ۱۵۹ هزار و ۴۸۸ خط اعلام کرد.

استان ۷۲۳ هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد در جنوب کشور قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =