شرکت گسترده در انتخابات اقتدار نظام را تثبیت می‌کند

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت: انتخابات بزرگترین آزمون پیش روی ملت بزرگ ایران اسلامی است و شرکت گسترده در آن اقتدار نظام را بیش از پیش تثبیت و تقویت می‌کند.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به طور یقین مردم بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی این آزمون نیز سربلند خواهند شد.
وی اظهارداشت: انتظار رهبر معظم انقلاب اسلامی از مردم، حضور پرشور و گسترده در انتخابات است و انتخاب افراد اصلح برای تشکیل یک مجلس قوی، کارآمد و انقلابی است.

امام جمعه سرپل ذهاب گفت: امید است مردم بابصیرت و آگاهی در انتخابات شرکت کرده و نمایندگان اصلح و اشخاص انقلابی و جهادی را انتخاب کنند.

او ادامه داد: مردم شهرستان سرپل ذهاب در عرصه های مختلف حضوری پرشور و موثر داشته اند و به طور یقین در دوم اسفندماه شاهد حضور پرشور مردم خواهیم بود.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت به عنوان مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های سرپل ذهاب و گیلانغرب است که از این حوزه انتخابیه تنها یک نماینده به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می کند.

 شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی بیش از ۲۲۰ هزار تن جمعیت دارند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.  

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.