بیش از پنج میلیارد ریال به خانواده زندانیان نیازمند در کرمان کمک شد

کرمان - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان کرمان گفت: ۵ میلیارد و ۱۴۵ میلیون و ۹۸ هزار ریال به خانواده زندانیان نیازمند طی ایام الله دهه فجر امسال در این استان کمک شد.

اکبر افضلی روز دوشنبه در آئین جشن آزادی ۱۰۰ نفر از محکومان جرائم غیرعمد زندان های استان کرمان افزود: به هر خانواده زندانی تحت پوشش به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی یک سبد کالا به ارزش بالغ بر سه میلیون ریال و نیز پنج میلیون ریال به صورت نقدی اهدا شد.

وی در ادامه  به آزادی ۳۰ نفر از زندانیان بدهکار مالی با پرداخت یک میلیارد و ۳۰۵ میلیون و ۵۹۸ هزار ریال در دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال جاری نیز تاکنون ۲۲ میلیارد و ۳۶۴ میلیون و ۷۵۸ هزار و ۳۸۹ ریال به خانواده زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان کرمان کمک شده است.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان کرمان با اشاره به اینکه انجمن حمایت زندانیان کرمان بدون بودجه دولتی و با همکاری هیات مدیره، کمک خیران و مساعدت مسئولان به خانواده زندانیان نیازمند کمک می کند گفت: پرداخت مستمری و کمک بلاعوض، توزیع سبد کالا، پرداخت هزینه دوره های آموزشی اشتغال و پرداخت هزینه آزادی ۳۸ زندانی بدهکار مالی از جمله کمک های انجمن حمایت زندانیان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =