پایان کار تیراندازان ایران با ۲ طلا و  یک برنز در مسابقات آزاد دانمارک

تهران- ایرنا- سه ملی‌پوش تیراندازی ایران در تفنگ و تپانچه بادی مسابقات آزاد دانمارک به ۲ مدال طلا و یک برنز دست یافتند.

آخرین روز مسابقات آزاد تیراندازی دانمارک در حالی پیگیری شد که در رشته تفنگ بادی مردان، «مهیار صداقت» با کسب مدال ارزشمند طلا در جایگاه اول ایستاد و نمایندگان سوئد و دانمارک به ترتیب دوم و سوم شدند.

در فینال رشته تفنگ بادی زنان نیز «نجمه خدمتی»، «آرمینا صادقیان» و «فاطمه کرم‌زاده» به ترتیب چهارم، پنجم و هفتم شدند.

همچنین با برگزاری فینال رشته تپانچه بادی زنان، «هانیه رستمیان» به مدال طلا دست یافت و «گلنوش سبقت الهی» دیگر ملی‌پوش کشورمان به مدال برنز رسید.

تیم‌های ملی تفنگ و تپانچه ایران در مجموع ۸ تیرانداز با هدف آماده‌سازی بهتر برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در مسابقات آزاد دانمارک شرکت کرده‌اند و قرار است پس از این رقابت‌ها راهی کمپ تمرینی در هانوفر شوند.

این مسابقات در سه مرحله برگزار شد که صداقت در روز اول به مدال طلا، روز دوم جایگاه هشتم و روز سوم نیز صاحب گردن آویز طلا شد. وی در میکس تفنگ بادی در کنار نجمه خدمتی در تیم ایران یک به مدال برنز رسید.

خدمتی نیز در مرحله قبلی موفق به کسب مدال طلا شد.

کرم زاده نیز یش از این در رده پنجم قرار گرفته بود و صادقیان در مرحله قبلی در رده ششم ایستاد و در میکس فنگ بادی در گروه دوم در کنار امیرمحمد نکونام در جایگاه ششم ایستاد.

نکونام نیز در مرحله قبلی در تفنگ بادی در رده ششم قرار گرفت.

همچنین رستمیان در مراحل قبلی این مسابقات صاحب یک برنز و نقره شد.

سبقت الهی نیز پیش از این به مدال نقره و برنز رسید.

مسابقات تیراندازی آزاد دانمارک که از ۲۴ بهمن‌ماه آغاز شد و امروز (دوشنبه) به پایان رسید. ۱۱۵ ورزشکار از ۱۰ کشور جهان در این مسابقات شرکت داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =