نمایندگان مدیران مسوول نشریات دانشجویی دانشگاه تهران مشخص شدند

تهران- ایرنا- انتخابات نمایندگان مدیران مسوول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران برگزار و سه نفر انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه تهران،‌ انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران در باشگاه دانشجویان برگزار شد.

 ۶۶ نفر از مجموع افرادی که حق رای داشتند در این انتخابات شرکت کردند. البرز حبیبی با ۳۹ رأی، محمدمعین شاکری با ۳۹ رأی به عنوان اعضای اصلی و پدرام فیضی با ۱۱ رأی به عنوان عضو علی البدل با کسب اکثریت آرا به عنوان نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران انتخاب شدند. البته مستندات و نتایج این انتخابات در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران مطرح و پس از تأیید به شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال خواهد شد.

به گزارش ایرنا، نشریات دانشگاهی به عنوان تریبونی برای بیان عقاید و آراء دانشجویان و بلندگویی برای بیان مسائل و مشکلات درون دانشگاهی و درسطحی وسیع‌تر و در جامعه مطرح هستند. انتشار یک نشریه دانشگاهی در حقیقت زمینه مناسبی برای ابراز وجود یک دانشگاه است و رسالت اصلی این نشریات روی آوردن به ترویج عقلانیت، هدایت و راهنمایی برای از بین بردن مشکلات و استفاده از عقل جمعی است. این نوع فعالیت یک نوع فعالیت فراتشکلی محسوب می‌شود و کاری گروهی است که بیشتر دانشجویان فعال به نوعی با آن در ارتباط هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =