شور انتخاباتی در شهرستان بویین زهرا ایجاد شده است

قزوین – ایرنا – فرماندار شهرستان بویین زهرا گفت: همزمان با شروع تبلیغات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شور انتخاباتی زیادی در سطح شهرستان ایجاد شده و مردم خود را برای خلق یک حماسه دیگر آماده می‌کنند.

علی رحمانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر همه امکانات و مقدمات برگزاری یک انتخابات پرشور و سالم در شهرستان بویین زهرا فراهم شده و تا به امروز مشکل خاصی در فرایند برگزاری انتخابات گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه تخلفات سنگین انتخاباتی در سطح شهرستان نداشته‌ایم،  اضافه کرد: تبلیغات زودهنگام یا دادن شام و نهار انتخاباتی از جمله این تخلفات خرد هستند که مدارک و مستندات آنها برای هرگونه تصمیم گیری و برخورد قانونی جمع آوری شده است.

رحمانی ادامه داد: تا به امروز گروه‌ها و جناح‌های مختلف با آرایش‌های سیاسی در حال تبلیغات هستند و آرامش و شور انتخاباتی مطلوبی در بین هواداران و کاندیداهای شهرستان برقرار شده است.

فرماندار بویین زهرا با اشاره به حضور نامزدهای مختلف از طیف‌ها و جریان‌های سیاسی گوناگون، گفت: امیدواریم با حضور این سلایق و جریان‌ها شاهد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو باشیم که مایه عزت و سربلندی بیشتر نظام و شکست و ذلت دشمنان مردم و انقلاب خواهد شد.

حوزه انتخابیه شهرستان بویین زهرا و آوج دارای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی است که هم اکنون ۳۸ نفر برای رقابت در این زمینه تایید صلاحیت شده اند.

۹۲۵ هزار و ۴۷۹ نفر در استان قزوین واجد شرایط رای دهی هستند که ۴۴ هزار و ۳۱۴ نفر آنان رای اولی محسوب می‌شوند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

شهرستان بویین زهرا با مرکزیت شهری به همین نام در ۵۵ کیلومتری قزوین واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =