سرمربی والبیال سپاهان اصفهان: تیم قدرتمندی را شکست دادیم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم والیبال فولاد مبارکه سپاهان با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش مقابل سایپا گفت: تیم قدرتمندی را شکست دادیم که از مدعیان قهرمانی لیگ برتر است.

رحمان محمدی راد شامگاه روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش مقابل سایپا افزود: تیم قدرتمندی را شکست دادیم که یکی از شانس‌های قهرمانی در لیگ برتر والیبال است.

وی  با تاکید بر اینکه  تیم والیبال سایپا در سه ست نخست این دیدار بازی  خوبی ارائه کرد افزود: این موضوع دوامی نیاورد و تیم ما با تغییر سرویس های خود نتیجه بازی را به نفع خود تمام کرد.

سرمربی تیم والیبال سپاهان اظهارداشت: در مجموع بازی خوبی را از هر دو تیم در لیگ برتر والیبال کشور شاهد بودیم ، تیم میهمان در ابتدای بازی برای تیم ما دردسر ساز شد ولی در ادامه بازی توانستیم با تمرکز بهتر پیروز شویم.

وی با بیان اینکه مدیرعامل باشگاه سپاهان به خوبی سختی های ورزش را درک می کند و همیشه در کنار تیم بوده است گفت:  امیدوارم در دیدارهای آینده نتایج خوبی را کسب کنیم و بر روی آن تمرکز خواهیم کرد.

دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و سایپای تهران از هفته هفدهم مسابقات سوپرلیگ والیبال کشور عصر امروز از ساعت ۱۶ در سالن ۲۵ آبان ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه سه بر یک، میهمان را شکست داد.

قبل از این دیدار تیم سپاهان  با ۱۰ برد در رده پنجم و تیم سایپا نیز با ۱۲ بُرد در رده دوم لیگ برتر والیبال قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =