۲۷ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83677056
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس فدراسیون: توسعه ورزش اسکیت در گرو استعدادیابی است

یزد- ایرنا - رییس فدراسیون اسکیت معتقد است که گسترش این رشته جذاب در میان علاقه‌مندان در مناطق مختلف ۳۱ استان کشور در گرو شناسایی، استعدادیابی و معرفی افراد است، این موضوع به عنوان یکی از برنامه های مهم در دستور کار این نهاد ورزشی قرار دارد.

بهمن محمدرضایی عصر یکشنبه در نشست مجمع انتخابات هیات اسکیت استان یزد افزود: برای تحقق این مهم تاکنون توسط فدراسیون با همکاری هیات‌های ورزشی در کشور اقدام‌های موثری به عمل آمده است.

وی ادامه داد: توجه به آموزش داوران، مربیان و بازیکنان و فعالیت‌های فرهنگی در کنار برنامه‌های فنی از جمله محور اقدام‌های در دست انجام ست که پیگیری می‌شود.

رییس فدراسیون اسکیت اظهارداشت: شناسایی استعدادها و برنامه‌ریزی برای ارتقای دانش و مهارت آنها با بهره‌گیری از مربیان مجرب باید در کشور جدی گرفته شود.

محمدرضایی در ادامه گفت: همکاری پیشکسوتان و فعالان این رشته و همدلی و همراهی آنها با هیات‌ استان ها و شهرستان ها در موفقیت و گسترش این رشته موثر است .

وی یادآور شد: تاکنون با تلاش‌های صورت گرفته شاهد توسعه اسکیت در مناطق مختلف کشور هستیم و برای موفقیت بیشتر همچنان برنامه‌ها جدی و عملی پیگیری می‌شود.

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان یزد در این نشست گفت: توجه به استعدادیابی و توسعه اسکیت در بین نوجوانان با همکاری مدارس باید جدی گرفته شود .

مسعود شریعتی افزود: برای توسعه رشته‌های ورزشی در کنار برنامه‌های دولت باید بخش‌خصوصی و پیشکسوتان هم همکاری کنند. 

در این نشست چهار نفر نامزد ریاست هیات اسکیت استان یزد شدند  که پس از رای‌گیری حمیدرضا عاقبت‌خیری با کسب ۱۳ رای از ۱۶ رای ماخوذه برای چهار سال به عنوان سکاندار جدید این هیات انتخاب شد.

مهدی فعالی دیگر نامزد این مجمع سه رای کسب کرد و ۲ نامزد دیگر پیش از رای‌گیری انصراف دادند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =