۱۱ نامزد انتخابات مجلس در استان بوشهر انصراف دادند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: تاکنون از ۱۰۱ نامزد تائید صلاحیت شده نهایی در این استان ۱۱ نفر از سه حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، دشتی و تنگستان و کنگان، دیر،جم و عسلویه از حضور در این عرصه انصراف داده‌اند.

خسرو دهقانی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با انصراف این افراد شمار کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان به ۹۰ نفر کاهش یافت.

وی بیان کرد: براین اساس در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۶ نفر، در دشتی و تنگستان ۲ نفر و در دیر، کنگان، جم و عسلویه  سه نفر انصراف داده‌ و در حوزه انتخابیه دشتستان نیز انصرافی نداشته‌ایم.

دهقانی اضافه کرد: به این ترتیب شمار کاندیداهای حوزه  بوشهر، گناوه و دیلم از ۳۵ نفر به ۲۹ نفر، دشتی و تنگستان از ۲۲ به ۲۰ نفر و  دیر، کنگان، جم و عسلویه از ۲۱ به ۱۸ نفر کاهش یافته و در حوزه دشتستان نیز بدون تغییر ۲۳ نامزد با هم رقابت می‌کنند.

وی  گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم در استان بوشهر در نظر گرفته شده و امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه باشیم.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جمعه دوم اسفند ماه امسال برگزار می‌شود و استان بوشهر چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =