۲۷ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۳
کد خبرنگار: 999
کد خبر: 83676930
۰ نفر

برچسب‌ها

دادگستری کردستان از توانایی‌های نخبگان بهره می‌گیرد

سنندج‌ - ایرنا - رییس کل دادگستری استان کردستان گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان در دستگاه قضایی استان منجر به رضایتمندی ارباب رجوع خواهد شد و از این توانایی‌ها بهر می‌بریم.

محمدرضا مترقب روز یکشنبه در نخستین جلسه هم‌اندیشی مسوولان قضایی استان با نخبگان کردستان اظهار داشت: کمیته‌ای در دادگستری کردستان تشکیل شده تا با شناسایی نخبگان استان از وجود آنها در ارتقای برنامه‌ها در راستای رضایتنمدی ارباب رجوع استفاده کند.

وی بر لزوم افزایش آگاهی‌های حقوقی جامعه و نهادینه کردن فرهنگ مشاوره تاکید کرد و افزود: قاضی ملزم به ارائه مشاوره حقوقی نیست و واحد ارشاد و مشاوره حقوقی برای این امر در دادگستری استان کردستان فعال است و مردم باید از این طریق از اتلاف وقت و هزینه خود جلوگیری کنند.

مترقب یادآور شد: در دادگستری استان کردستان به دنبال راهکارهای اجرایی هستیم تا با استفاده از پیشنهادات مفید نخبگان در راستای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان با امکانات موجود استفاده شود.

وی تاکید کرد: ارتقای سطح خدمات قضایی در جامعه با کمک و همیاری نخبگان در دسترس است و امیدواریم با استفاده از این ظرفیت بالا رضایتمندی ارباب رجوع حاصل شود.

در ادامه این جلسه نخبگان حاضر در جلسه به ارائه پیشنهادات و مسایل مختلف پرداخته و راهکارهایی را در خصوص پیشبرد امور ارائه دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =