سارقان مسلح به دام پلیس آگاهی فارس افتادند

شیراز-ایرنا-سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان فارس، گفت: ماموران پلیس آگاهی، ۲ سارق مسلح منازل را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

سرهنگ کاووس حبیبی، یکشنبه بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت شبانه منزل توسط سارقانی که مسلح به سلاح گرم بودند، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، محل اختفای این ۲ سارق مسلح شناسایی شد و آنان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شدند.

حبیبی با بیان اینکه سارقان در بازجویی‌های انجام گرفته به سه فقره سرقت منزل اقرار کردند، افزود: در بازرسی از مخفیگاه این سارقان، سلاح بکار رفته در سرقت و مقداری طلای مسروقه کشف شد.

سرپرست پلیس آگاهی استان فارس اظهار داشت: یک نفر از افرادی که خریدار اموال مسروقه این سارقان بود نیز دستگیر شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

حبیبی، به شهروندان هشدار داد، بر روی در آپارتمان خود چشم الکترونیک نصب و در صورت نقل و مکان به منزل جدید حتما توپی قفل‌های در اصلی را تعویض کنند، همچنین از ورود افراد ناشناس به عنوان رمال یا فالگیر به داخل منزل جلوگیری و از نگهداری پول و طلا در خانه نیز خودداری کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =