آنچه ودیعه گذاران واجد شرایط اعزام به حج تمتع ۹۹ باید بدانند

تهران- ایرنا- سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای از دارندگان قبوض ودیعه گذاری واجد شرایط اعزام سال آینده خواست هر چه سریعتر اطلاعات فردی خود را از طریق سامانه سازمان حج و زیارت به روز رسانی کنند.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی سازمان حج و زیارت در ادامه این اطلاعیه آمده است: تاکنون مقدمات برگزاری مراسم حج تمتع سال ۱۳۹۹ فراهم شده و سازمان حج و زیارت برای حضور زائران در این آیین عبادی و سیاسی، برنامه‌ریزی های لازم را در دستور کار خود قرار داده است.

این اطلاعیه می افزاید: بدین وسیله به اطلاع دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۸۶ (سپرده‌گذاری در یکی از شعب بانک ملی ایران) می رساند چنانچه تاکنون نسبت به تکمیل و به روزرسانی اطلاعات فردی خود نکرده و کد پیگیری دریافت نکرده اند، ضروری است با مراجعه به سامانه این سازمان به آدرس اینترنتی  http:// reserve.haj.ir   نسبت به تکمیل اطلاعات خود  اقدام کنند.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت در ادامه این اطلاعیه می افزاید: بر همین اساس زمان بندی و نحوه مراجعه اولویت های فوق الذکر(در قالب اولویت های اصلی وذخیره) واسامی ومشخصات کاروانها برای انتخاب و ثبت نام، در دهه اول اسفند ماه سالجاری اعلام خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم انتخاب و ثبت نام در کاروان ها توسط مشمولین تشرف در زمانبندی اعلام شده، سازمان اولویت های ذخیره (اولویت های از نیمه اول اردیبهشت سال ۱۳۸۶ به بعد) را به صورت روزشمار فراخوان خواهد نمود.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =