مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نظام را واکسینه می کند

کرج - ایرنا - معاون عمرانی استانداری البرز ضمن تاکید بر مشارکت مردم در انتخابات دوم اسفند اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در انتخابات نظام اسلامی را در برابر آسیب ها واکسینه خواهد کرد.

علی درویش پور  روز یکشنبه در نشست با فرهنگیان ساوجبلاغگفت: دشمن سعی در مطرح کردن حضور حداقلی مردم در انتخابات دارد که این دوره انتخابات  متفاوت‌تر از دوره‌های گذشته است و باید هوشیارانه تر وارد عمل شویم.
وی با بیان اینکه نقش معلمان در عرصه‌های مختلف پررنگ است، افزود:  مردم انقلابی ایران با وجود تحریم ها در این دوره از انتخابات حضور پر رنگی خواهند داشت.

معاون امور عمرانی استانداری البرز افزود: جامعه فرهنگیان در ۴۱ سال اخیر همیشه در صحنه ها  پیشقدم بوده و مسوولیت های اجرای انتخابات را نیز عهده دار بوده است.
وی افزود: تشییع بزرگ پیکر سردار دلها و حضور مردم در این مراسم چنان وحشتی به دل آمریکاییها انداخت که تمام رسانه ها به آن اذعان داشتند.
درویش پور افزود: معلمان نقش تاثیرگذاری در مشارکت حداکثری در انتخابات دارند.
وی با بیان اینکه نقش معلمان در عرصه‌های مختلف پررنگ است، گفت: دبیران نقش تاثیرگذاری در مشارکت حداکثری در انتخابات دارند و این دوم اسفند شاهد این تبلور خواهیم بود.  


درویش پور  افزود: مشکلات معلمان قابل درک است اما در شرایط کنونی که کشور دچار تحریم است انتظار داریم که معلمان به بُعد معنوی بیشتر از  بُعد مادی توجه داشته باشند.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =