خوب، بد، جلف نخستین نماینده اکران نوروزی شد

تهران- ایرنا- سخنگوی شورای صنفی نمایش از نمایش فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف ۲؛ ارتش سری» از ۳۰ بهمن ماه خبر داد.

غلامرضا فرجی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره آخرن مصوبات شورای صنفی نمایش در جلسه امروز (یکشنبه ۲۷ بهمن ماه)، اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد فیلم سینمایی خوب، بد، جلف ۲؛ ارتش سری که در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نیز حضور داشت نمایش عمومی خود را از چهارشبه ۳۰ بهمن ماه در سینماهای سراسر کشور آغاز کند.

وی افزود: این فیلم به عنوان نخستین اثر اکران نوروزی است که دنباله‌ای بر قسمت اول خوب، بد، جلف است که در سال ۹۴ ساخته شد و در سرگروهی سینما آزادی نمایش داده خواهد شد.

در این فیلم هنرمندانی چون سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ریحانه پارسا، گوهر خیراندیش، فرهاد آییش، امیرمهدی ژوله، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره ایفای نقش کرده اند.

وی همچنین از نمایش فیلم سینمایی عطر داغ از ۳۰ بهمن ماه خبر داد و گفت: این فیلم نیز در سرگروهی سینما استقلال اکران خواهد شد.

این فیلم به کارگردانی علی ابراهیمی و تهیه‌کنندگی امیرشهاب رضویان تولیده شده است که در خلاصه داستان آن آمده عطر تلخ فیلمی اجتماعی و خانوادگی است.

مهرداد صدیقیان، شهرام حقیقت دوست، بهاره کیان افشار، سیما تیرانداز، خاطره اسدی و شیوا مکی نیان بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: همچنین فیلم سینمایی فیلم چهل و هفت به کارگردانی مشترک احمد اطراقچی و علیرضا عطاالله تبریزی در گروه باغ کتاب از ۳۰ بهمن ماه اکران می‌شود.

لادن مستوفی، شقایق فراهانی، ریما رامین فر، حمیدرضا آذرنگ، مهدی احمدی، شیدا خلیق، مهرنوش ستاری، محمدرضا غفاری بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

چهل و هفت روایتگر داستان سه زن از سه طبقه اجتماعی است که در شب آغاز زمستان شروع می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =