۲۷ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۳
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 83676701
۰ نفر
مرکز درمانی موقوفه حضرت قائم (عج) در نسیم شهر افتتاح شد

تهران- ایرنا- مرکز درمانی حضرت قائم (عج) از موقوفات میرزا احمدخان مشیر السلطنه امروز در نسیم شهر بهارستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، مجتبی عبدالهی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران در این آئین با اشاره به امکانات این مرکز درمانی گفت: این درمانگاه در زمینی با مساحت ١٤٠٠ متر مربع و ٧٢٠٠ متر بنا ساخته شده است که از دو بخش درمانگاه و دی‌کلینیک تشکیل شده است.

وی افزود:‌ امروز در فاز اول، درمانگاه افتتاح شد و در فاز بعد که سال آینده صورت می گیرد کلنیک و بخش های اتاق عمل سرپایی و تخصصی به همراه ٢٠ تخت ساخته می شود.

عبدالهی ادامه داد: برای احداث و تجهیز این مرکز تاکنون ۲۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران تاکید کرد:‌ هدف سازمان اوقاف، احیای موقوفه هاست تا با سرمایه گذاری و ایجاد ارزش افزوده بر آنها، نیات واقفین برآورده شود.

وی وقف را خیرات ابدی دانست و گفت:‌ موقوفه ها چشمه جوشان ابدی برای وقف کننده هاست و ما باید وقف را در بین همه مردم ترویج کنیم چون با وقف می توان به عدالت  اجتماعی نزدیک تر شد.

حجت الاسلام شرفخانی رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف هم در ادامه این مراسم واقفین را افراد مهربان دانست و گفت: واقفین تجلی مهربانی هستند و نیاز مردم و شهر خود را دیده و اموال خود را بر اساس آن نیاز وقف کردند.

حجت الاسلام پیران رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان و جمعی از مسئولان ادارات اوقاف و امور خیریه نیز در این آئین حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =