۲۷ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۵
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83676671
۰ نفر

برچسب‌ها

نامزدهای انتخاباتی البرز قانونمند پیش رفته اند

کرج - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اعلام کرد که تاکنون نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در این استان قانونمند حرکت کرده و هیچ تخلفی از آنان مشاهده نشده است.

نورمحمد فردی روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان فردیس در سالن شهرداری منطقه یک فردیس برگزار شد، افزود: رای  مردم در انتخابات سرنوشت ساز است و تزیینی نیست.

وی بیان داشت: تخلفات  احتمالی نامزدها  رصد و با  آنها برخورد  خواهد شد.

نورمحمدی گفت :  با توجه به شرایط حاکم بر کشور و تاکید فرمایشات مقام معظم رهبری حضور حداکثری و  مشارکت مردم در انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی اضافه کرد:بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته وجدول زمان بندی قانون انتخابات  تمهیدات و تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان البرز انجام شده است.

معاون استاندار البرز بیان داشت: ۲۳ هزار نفر، عوامل اجرایی برگزاری انتخابات البرز را بر عهده دارند، در این استان یک هزارو۲۰۰ شعبه اخذ رای داریم که ۷۵ درصد مربوط به حوزه انتخابیه کرج و ۲۵ درصد مربوط به حوزه انتخابیه ساوجبلاغ است.

وی با اشاره به اینکه  شعبات اخذ رای استان البرز مجهز به دستگاه احراز هویت است ،افزود: استان البرز آماده برگزاری انتخابات است و کلیه تمهیدات لازم  در این خصوص انجام شده و برگ تعرفه نیز به اندازه کافی وجود دارد.

معاون سیاسی استاندار البرز گفت: ۱۵۴ شعبه حساس در استان وجود دارد که تامین امنیت آن به صورت ویژه انجام می شود تا انتخابات سالم و حضورحداکثری مردم در پای صندوق های رای را شاهد باشیم.

حدود ۱۳۰ نامزد انتخاباتی در ۲ حوزه انتخابیه استان البرز برای کسب سه کرسی مجلس یازدهم رقابت دارند.

انتخابات مجلس یازدهم روز دوم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =