انتخابات مجلس در قاب شبکه قرآن

تهران- ایرنا- شبکه قرآن و معارف سیما برنامه‌های ویژه‌ای را برای ایام پیش‌رو و یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، به مناسبت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه ۹۸، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه هایی را به همین مناسبت به روی آنتن خواهد برد. مصباح عنوان ویژه برنامه این شبکه در این ایام می باشد که در روزهای منتهی به انتخابات به صورت زنده و با حضور کارشناسان و مهمانان در روزهای چهارشنبه سی ام بهمن و پنج شنبه یکم اسفند در دو نوبت و در ساعت های ۱۱:۱۵ و ۲۲ روی آنتن می رود. ضمن آنکه ویژه برنامه ای در روز جمعه پیش رو (دوم اسفند) به صورت ویژه از ۸ صبح تا ۲۲:۳۰ و در نوبت های مختلف با به تصویر کشیدن حضور مردم در انتخابات به روی آنتن می رود.

تراز دیگر برنامه ای است که با گفت‌وگو با کارشناسانی مانند حجت‌الاسلام دکتر خسرو پناه، دکتر نبوی، دکتر بنیانیان و دکتر منصوری لاریجانی به جایگاه قرآن در قانون و قانونگذاری می پردازد که شنبه تا پنج شنبه در ساعت ۱۶:۳۰ و روز بعد در ساعت ۱۱:۱۰ بازپخش می شود.

سخنرانی های دکتر رفیعی ویژه انتخابات شنبه تا پنج شنبه در ساعت ۲۰:۵۰ با عنوان ارمغان و سخنرانی شهید بهشتی و قرائت پیام امام خمینی رحمت الله علیه برای انتخابات از دیگر برنامه هایی است که در ساعت ۱۳:۳۰ این ایام به روی آنتن می رود.

ویژه برنامه های مروارید نیز شنبه تا پنج شنبه در ساعت ۱۷، گزارش های انتخاباتی روزنه در ساعت های ۱۸:۳۵ و ۲۰:۵۵، مستندهای ویژه انتخاباتی در ساعت های ۱۱:۳۵ و ۱۴، برنامه انتخاب اولی ها در ساعت ۱۵:۵۰ و نیز پخش برنامه «حضور» در ساعت ۱۵:۵۵ از دیگر تدارکات این شبکه در ایام انتخابات می باشد.

همچنین برنامه های حاضر غایب از نظر جمعه در ساعت ۷ پخش و در دو نوبت و در ساعت های ۱۳ و ۱۸:۵۰ بازپخش و هدی با حضور حشمت الله قنبری در ساعات پایانی جمعه شب به روی آنتن می روند. پخش کلیپ ها و میان برنامه های انتخاباتی از جمله کلام امام خمینی رحمت الله علیه و رای علما نیز در جدول پخش شبکه قرآن و معارف سیما قرار گرفته است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری دوم اسفند سال جاری برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =