انتخابات شکوهمند، اهداف انقلاب را محقق می‌کند

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: برگزاری انتخابات شکوهمند می تواند اهداف انقلاب را محقق کند، بی شک تمام دانش آموزان واجد شرایط در این انتخابات شرکت می‌کنند.

محسن حاجی میرزایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش درباره حضور مردم و دانش‌آموزان در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: افرادی که مطابق قانون می توانند در انتخابات مشارکت کنند، مشارکت خواهند داشت و رای خواهند داد و نتایج حضور افراد به ویژه دانش‌آموزان در این انتخابات فوق العاده خواهد بود.

وی افزود: امنیت، پیشرفت و اقتدار ایران در جهان در شرایط کنونی که بیشترین فشار و هجمه ها علیه ایران است، به واسطه این انتخابات تعیین می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: هرچه انتخابات به واسطه حضور مردمی باشکوه تر برگزار شود، استمرار انقلاب اسلامی بیشتر خواهد بود.

به گزارش ایرنا، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان روز جمعه آینده دوم اسفند در سراسر کشور برگزار می شود.

در انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان در استان تهران ۱۷ نفر برای تصدی سه کرسی این استان با یکدیگر رقابت می کنند.

این افراد جایگزین مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیت‌الله نصرالله شاه‌آبادی و آیت الله سیدابوالفضل میرمحمدی در مجلس خبرگان خواهند شد. 

تبلیغات نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان از هفدهم بهمن آغاز شده است و همچون مجلس تا صبح پنجشنبه اول اسفند ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =