مجازات سخت در انتظار رستوران‌های بین‌راهی متخلف

همدان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از برخورد شدید قانون با رستوران‌ها و مجتمع‌های خدماتی بین‌راهی متخلف خبر داد و گفت: در ایام منتهی به پایان سال و تعطیلات عید نوروز، این واحدهای خاطی به شدت مجازات می‌شوند.

علیرضا حسن پور روز یکشنبه در ستاد تنظیم بازار استان اظهار داشت: از هم اکنون تا پایان تعطیلات نوروز گشت های بازرسی از دادن اخطار و تذکر به رستوران ها و مجتمع های خدماتی بین راهی متخلف خودداری کرده و به صورت مستقیم مجازات می شوند.

وی تاکید کرد: بی تردید اینگونه واحدها در بازرسی های قبلی برای رفع نواقص صنفی و بهداشتی تذکر و اخطارهای لازم را دریافت و از تمکین به قانون سرپیچی کرده اند و اکنون باید به عنوان متخلف به عملکردشان رسیدگی شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: در گشت های بازرسی که با همکاری دستگاه های اجرایی انجام می شود، یکی از قضات همراهی کرده و تخلف های صورت گرفته را اعمال قانون می کند.

حسن پور خاطرنشان کرد: هرگونه مشکل و نقص در سیستم بهداشتی، کمیت و کیفیت غذا، نارضایتی مردم از ارائه خدمات و کالا در مجتمع های بین راهی، تخلف انضباطی شناخته شده و بخشش و تخفیف در مجازات صاحبان این واحدها امکان ناپذیر است.

وی به میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، پایانه ها و شرکت پخش فرآورده های نفتی به عنوان صادرکننده مجوز فعالیت، توصیه کرد: در طول سال عملکرد مجتمع های بین راهی را زیر نظر گرفته تا نواقص و کمبودهای آنها جبران شود.

به گفته حسن پور مجازات سخت علاوه بر مجتمع های بین راهی شامل تمام اصناف و بازاریان متخلف در عید نوروز می شود و در این ایام اخطار و تذکر از دستور کار گروه های بازرسی خارج می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =