پیش‌بینی ۱۲۰ مکان برای تبلیغات انتخابات در شهرری

شهرری - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری از پیش‌بینی ۱۲۰ مکان برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

مهدی مجیدی روز یکشنبه در جلسه کمیته امحاء تبلیغات غیرقانونی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان اظهار داشت: در بخش مرکزی شهرستان ری ۱۲۰ مکان از سوی شهرداری ری (منطقه ۲۰) برای تبلیغات داوطلبین مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان پیش بینی شده است.

وی افزود: در بخش‌های شهرستان ری نیز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، مکان‌هایی را با توجه به پهنه جغرافیایی و وسعت منطقه جهت تبلیغ نامزدها پیش بینی کرده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان ری با بیان اینکه مصادیق مجاز و غیرمجاز تبلیغات به داوطلبان بر اساس قانون اعلام شده است، عنوان کرد: با هرگونه تبلیغ انتخاباتی خارج از چارچوب و غیرقانونی، برخورد خواهد شد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان دوم اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =