قاتل خاموش در اراک ۲ قربانی گرفت

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: ۲ نفر در اراک بر اثر گازگرفتگی و عوارض ناشی از استنشاق گاز دی اکسید کربن جان خود را از دست دادند.

به گزارش  روز یکشنبه پایگاه خبر پلیس، سرهنگ«امیر مختاری» افزود: قربانیان قاتل خاموش در اراک یک پدر به همراه فرزند خردسالش بود که در منزل مسکونی یکی از محله‌های شهر براثر گازگرفتگی جان باختند.

وی توضیح داد: گزارش مردمی از این حادثه به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و  تیم‌های امدادی و انتظامی به سرهن در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک خاطرنشان کرد: در بررسی‌ مقدماتی مشخص شد که مردی ۲۸ ساله به همراه فرزند یک ساله خود براثر استنشاق گاز مونوکسیدکربن جان خود را از دست داده‌اند.

سرهنگ مختاری گفت: اجساد متوفیان برای بررسی دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال شده است  و در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و مراحل قانونی در دست انجام است.

نشانه های اولیه مسمومیت خفیف با گاز مونوکسید کربن اغلب شبیه به علاdم مرتبط با آنفلوآنزا، مانند حالت تهوع، استفراغ و خستگی به‌نظر می رسند.

مونوکسیدکربن گازی بی‌رنگ، بی‌بو، و بی‌مزه است که اغلب به‌عنوان «قاتل خاموش» شناخته می‌شود، زیرا این ویژگی ها تشخیص آن را دشوار می‌سازند.

بیش از ۶۰۰ هزار نفر در شهر اراک زندگی می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =