علی عسگری: انتخابات دوم اسفند نقطه مهمی در تاریخ کشور است

تهران-ایرنا- رییس سازمان صدا و سیما ضمن دعوت از همه اقشار جامعه برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: این انتخابات نقطه بسیار مهم و حساسی در تاریخ آینده کشور است.

«عبدالعلی علی‌عسگری» رییس رسانه ملی صبح امروز یکشنبه در حاشیه هشتمین جلسه هیئت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد در جمع خبرنگاران،  انتخابات جمعه دوم اسفند را نقطه بسیار مهمی در تاریخ آینده کشور عنوان کرد و گفت: انتخابات نقطه حساسی است و من از همه اقشار جامعه دعوت می‌کنم که حق خود را از دست ندهند و در انتخابات شرکت کنند و نمایندگان مطلوب و مورد نظر را انتخاب کنند.

رییس سازمان صدا و سیما افزود: سازمان صدا و سیما با توان تمام پس از پشت سر گذاشتن بیست و دوم بهمن که کار سنگینی بود در راستای ساخت برنامه های انتخاباتی و ترغیب سازی جامعه و دعوت از مردم در انتخابات در تلاش است تا مردم در انتخابات پرشکوه و حضور حداکثری داشته باشند.

وی ادامه داد: اگر ما مجلسی با رای دهی حداکثری مردم داشته باشیم، دشمنان از ضربه زدن به ملت ایران مایوس می شوند و حضور پرشور مردم برای ساختن آینده‌ای بهتر و مفیدتر و کشوری پیشرفته تر خیلی مهم خواهد بود.

رییس رسانه ملی گفت: رهبر معظم انقلاب در دهه گذشته بر رشد و پیشرفت اقتصادی کشور تاکید داشتند و امیدواریم که مجلس آینده شتاب دهنده ای در جهت ارتقاء اقتصاد، پیشرفت کشور و معیشت مردم باشد.

علی عسگری در ادامه دفاع مقدس را گنجینه‌ای از ایثارگری ها و مجاهدت های ملت ایران عنوان کرد که فرهنگ عظیم و غنی در آن دوران شکل گرفته که این فرهنگ توانسته مقاومت کشور را در تمام عرصه های مختلف ارتقاء دهد.

وی ادامه داد: دوران دفاع مقدس توانست  فداکاری ها و مجاهدت ها در همه عرصه  ارتقاء دهد و عاملی برای پیشرفت کشور در صنعت دفاعی شود.  کشور ما یک کشور عقب مانده از نظر صنعتی بود و در واقع یک جهاد بزرگی بود که این مغفول و پنهان مانده که هرگز برای ملت ایران رونمایی نشده است.  

رییس رسانه ملی گفت: امروز شما بخش هایی از حاصل زحمات صنعتگران صنعت دفاعی را می بینید که نسبت به قبل قابل مقایسه نیست، بسیاری از دستاورد ها هستند که هنوز رونمایی نشده اند و به مرور زمان درباره آنها خواهیم گفت.  صنعت دفاعی ما تنها یک نمونه است و در تمامی جنبه ها مجاهدت های دوران دفاع مقدس به پیشرفت ملت ایران کمک کرد.

علی عسگری افزود:  ما به عنوان رسانه ملی در جهت ترویج  فرهنگ دفاع و مقاومت و ایثارگری برای حل مشکلات کشور ا نقش جدی داشته و دارد بنابراین بدنبال این هستیم که این فرهنگ استمرار داشته باشد. بدنبال این هستم که در این جلسات بتوانیم بهتر و بیشتر از گذشته گنجینه دفاع مقدس را معرفی کنیم و از آن برای ارتقاء و پیشرفت مستمر ملت ایران بهره ببریم.

وی ادامه داد: به دلیل آن که در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس هستیم پیشنهاد شد مستندی معتبر و رسمی و مجموعه‌ای را طراحی کنیم و بسازیم تا نسل های جوان و  بعدی ما منابع تصویری خوبی برای آشنایی با دوران دفاع مقدس داشته باشند که در این جلسه  به تصویب رسید و قرار شد صدا و سیما با همکاری و مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این کار را انجام دهیم که امیدواریم این مستند بلند و تاریخی به عنوان اثری ماندگار و مفیدی برای کشور و جوانان ما باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =