حامد حدادی: المپیک با همه مسابقات فرق دارد

تهران- ایرنا- ملی‌پوش بسکتبال کشورمان گفت: المپیک با همه مسابقات فرق دارد و امیدوارم به پختگی بالایی برای رقابت با تیم‌های بزرگ برسیم.

«حامد حدادی» سنتر تیم ملی بسکتبال ایران امروز (یکشنبه) در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چند روزی است که اردوها شروع شده و صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کنیم. بازیکنان ایران هماهنگی لازم را دارند و با چند جلسه تمرین شرایط خوبی را به دست می‌آوریم. اکنون برای انتخابی کاپ آسیا آماده می‌شویم و مطمئن باشید با تمام توان تلاش خواهیم کرد.

وی درباره بازی‌های المپیک توکیو نیز تصریح کرد: المپیک وضعیتش با این مسابقات فرق می‌کند و ۱۲ تیم خوب دنیا به این میدان می‌آیند. همانطور که می‌دانید، بسیاری از تیم‌ها حتی سهمیه المپیک هم نگرفته‌اند. تیم ملی ایران سال ۲۰۰۸ این رویداد را تجربه کرد و امیدوارم در سال آینده عملکرد خوبی در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو داشته باشیم.

لژیونر بسکتبال کشورمان افزود: امیدوارم چند دیدار خوب را در این تورنمنت انجام دهیم. بسکتبال ما یک مقدار از بسکتبال روز دنیا عقب هست ولی امیدوارم نتیجه خوبی به دست آوریم و مانند دیدار با اسپانیا که بالا بودیم و در 2 دقیقه پایانی عقب افتادیم خوب بازی کنیم.

ستاره بسکتبال ایران و آسیا همچنین گفت: امیدوارم آنقدر به پختگی برسیم که بازی را بتوانیم کنترل کنیم. مقابل تیم‌های بزرگ نباید اشتباه کرد چون حتی در 2 دقیقه مثل اسپانیا، نتیجه را تغییر می‌دهند.

وی درباره بازگشتش به لیگ چین نیز تصریح کرد: قرار بود که چند روز در ایران باشم چرا که تنها چهار روز به دلیل جشن سراسری در کشور چین مرخصی داشتم. در روز دوم گفتند نیا. خوب شد از آنجا دَر رفتیم.

حدادی افزود: معلوم نیست چه زمانی به چین برگردم ولی هر روز در تماس هستم که فعلا می‌گویند صبر کنید. متاسفانه تیم نانجینگ چهار تغییر خود در مرحله نخست لیگ‌ چین را انجام داده و نمی‌توانم فعلا از این تیم جدا شوم. باید تا پلی‌آف صبر کرده و بعد برای جدایی یا ادامه با تیم نانجینگ فکر کنم.

سنتر تیم ملی بسکتبال ایران، در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود لیگ چین از ۱۳ فروردین ماه سال جدید آغاز می‌شود، باخنده گفت: می‌خواهم سیزده به دَر را در ایران باشم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha