تامین امنیت، تضمین کننده مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

قزوین - ایرنا - سرپرست فرمانداری البرز تامین امنیت را تضمین کننده برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور همراه با حضور حداکثری مردم دانست.

محمد نصیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خوشبختانه مردم البرز براساس سوابق گذشته خود بار دیگر آماده خلق حماسه‌ای جاودانه تحت عنوان یازدهمین دوره برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند و با توجه به آغاز تبلیغات کاندیداها، شور شعف خاصی را در سطح شهرها و روستاهای این شهرستان شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان تمام هم و غم خود را بر عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رای به کار بسته‌اند، تاکید کرد: در چنین فضایی که آنان از تمام ابزارهای خود، به خصوص از رسانه و فضاهای مجازی استفاده می‌کنند تا به قول خود شاهد مشارکت کم رنگ مردم در این دوره از انتخابات باشند، اما بی‌شک این دسیسه و نقشه شوم آنان نیز همانند گذشته بازهم نقش برآب خواهد شد.

سرپرست فرمانداری البرز ادامه داد: از شهروندان این شهرستان و تمامی کسانی که حق رای دارند درخواست داریم تا با حضور در پای صندوق‌های رای، ضمن استفاده از حق مسلم خود در انتخاب نمایندگان صالح و شایسته در مجلس شورای اسلامی، بار دیگر توطئه دشمنان نظام و اسلام را در نطفه خفه کرده و با حضور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی که مدام از انحلال و اضمحلال نظام مقدس سخن بر زبان جاری می‌کنند، بزنند. 

وی تصریح کرد: ۱۳۹ شعبه اخذ رای، شامل ۶۸ شعبه در بخش مرکزی و ۷۱ شعبه در محمدیه با همراهی ۲ هزار ۵۰۰ عامل اجرایی، نظارت، بازرسی و پشتیبانی وظیفه جمع‌آوری آرای مردم شهرستان البرز را برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برعهده دارند.

به گفته وی، شهرستان البرز به همراه قزوین و آبیک دارای ۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی است که از میان ۶۹ نامزد برگزیده خواهند شد.

نصیری یادآور شد: تمامی تمهیدات لازم در خصوص برگزاری یک انتخابات باشکوه در آخرین جلسه ستاد انتخابات این شهرستان اندیشیده شده و وظیفه هر یک از مسوولان ستادهای اجرایی تعیین و به آنان ابلاغ شده و وظایف تمامی عوامل لجستیکی نیز تعیین شده است.  

وی خطاب به نامزدهای انتخاباتی این دوره در شهرستان البرز، گفت: به کاندیداها توصیه می‌شود تا از هرگونه تخریب، تهمت و افترا به سایر نامزدهای انتخاباتی خودداری کرده چرا که چنین موضوعاتی آفت انتخابات تلقی شده و این را بدانیم که مردم خود بهترین تشخیص دهندگان هستند و در فضایی آرام و به دور از هرگونه جوسازی و تهمت زدن می‌توانند نمایندگان خود را انتخاب و در نهایت نیز به مجلس شورای اسلامی معرفی کنند.

وی تصریح کرد: همانگونه که افراد به وظیفه دینی و ملی خود مبنی بر حضور در صحنه انتخابات عمل می‌کنند، نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنها نیز باید با رعایت اخلاق، زمینه مشارکت حداکثری شهروندان در پای صندوق‌های رای را فراهم آورند.

شهرستان البرز در ۱۵ کیلومتری شرق قزوین واقع شده و به همراه قزوین و آبیک دارای ۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

۹۲۵ هزار و ۴۷۹ نفر واجد شرایط رای در استان قزوین هستند که ۴۴ هزار و ۳۱۴ نفر آنان رای اولی محسوب می‌شوند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =