لزوم آمادگی برای برگزاری انتخابات همراه با برف و سرما در آذربایجان‌غربی

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به لزوم حفظ آمادگی در سطح استان برای برگزاری انتخابات ۲ اسفند، گفت: احتمال بارش و برودت هوا در برخی نقاط استان طی ایام انتخابات وجود دارد و دستگاه‌های اجرایی، پیمانکاران و واحدهای نظامی‌ و انتظامی ‌باید ضمن تامین ماشین‌آلات سنگین برف‌روبی از آمادگی لازم برخوردار باشند.

آیدین رحمانی روز یکشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران ‌آذربایجان‌غربی افزود: دستگاه‌های اجرایی مسوول باید با همه توان برای جذب حتی یک رای مردم استان نیز اهتمام لازم را داشته‌باشند و در دورترین نقاط استان باید زمینه برای دریافت آرا فراهم شود.

وی اضافه کرد: با توجه به تلاش دشمنان برای مایوس‌کردن مردم در راستای مشارکت‌نکردن در پای صندوق‌های رای، وظیفه ما مسوولان است تا با فراهم‌سازی شرایط لازم به ویژه پیشگیری از مسدودشدن محورهای جاده ای بین شهری و روستایی امکان حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم سازیم.

وی بیان کرد: برنامه‌ریزی برای تامین شرایط مطلوب در ایام انتخابات مجلس وظیفه مسوولان است و در این راستا باید با همه توان وارد شویم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ‌آذربایجان‌غربی گفت: سازمان هواشناسی، شهرداری و دهیاری‌ها و همچنین شرکت‌های پیمانکاری باید همکاری لازم را با ستاد انتخابات و ادارات راهداری داشته باشند.

به گزارش ایرنا، طبق پیش‌بینی اداره کل هواشناسی، هوای ‌آذربایجان‌غربی طی روزهای هفته جاری بارانی و برفی خواهد بود.

جمعه هفته جاری، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی‌در ‌آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =