صالحی امیری: سنگین ترین روزهای ورزش را سپری می کنیم

تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک گفت: سنگین ترین روزهای ورزش را برای حضور قدرتمندانه در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ پشت سر می گذاریم که نهادهای مختلف ورزشی هم برای حضور موفق کاروان اعزامی به توکیو بسیج شده اند.

«سید رضا صالحی امیری» روز یکشنبه در دانشگاه آزاد سلامی واحد علوم تحقیقات این اظهارات را بیان کرد و افزود: در چنین شرایطی، مسوولان دانشگاه علوم تحقیقات برای همکاری در برپایی و میزبانی اردوی تیم‌های ملی اعلام آمادگی کرده اند.

وی گفت: اکنون اردوی های زیادی از تیم‌های ملی در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود و فشار زیادی به آکادمی وارد شده است که با همکاری این واحد دانشگاهی می توانیم خدمات بیشتر و بهتری را به اردو نشینان رشته های مختلف ارایه دهیم. اما برای برپایی اردو در این دانشگاه ملاحظاتی داریم که مهمترین آن در مرحله نخست ارایه امکانات مطلوب به ورزشکاران خوب ماست که قصد اعزام به المپیک را دارند.
«سید نصرالله سجادی» سرپرست کاروان اعزامی به المپیک هم گزارشی از نحوه آماده سازی تیم‌های مختلف ورزشی برای حضور در بازی‌های ۲۰۲۰  و اردوهای در حال برگزاری  پرداخت و گفت: اگر در این نشست کمیته ملی المپیک و دانشگاه علوم تحقیقات به توافق لازم برسند و با توجه به امکانات خوبی که در این دانشگاه وجود دارد می توان تعدادی از اردوهای ورزشی خود را در این مکان برگزار و حتی در صورت لزوم اقدام به تجهیز لازم سالن و مکان اردو ها از سوی کمیته ملی المپیک و مرکز نظارت کرد.

در راستای حمایت از کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ و سایر اعزام های زیر مجموعه کمیته ملی المپیک، امروز نشستی با حضور مسوولان کمیته ملی المپیک و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد.

بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ به‌طور رسمی با برگزاری مراسم افتتاحیه‌ در وزشگاه ملی جدید توکیو در سوم مرداد ۱۳۹۹ آغاز می‌شود و پس از ۱۶ روز رقابت فشرده، ۱۹ مرداد همان سال به پایان خواهد رسید.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha