خون سردار سلیمانی نهضتی جدید در جهان ایجاد کرد

سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: خون به ناحق ریخته شده سردار قاسم سلیمانی، نهضت و انقلابی جدید در منطقه و جهان ایجاد کرد و خون این شهید برکتی برای جهان اسلام است.

سردار سیدصادق حسینی روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: ترور این شهید بزرگوار توسط شقی‌ترین فرد یعنی ترامپ جنایتکار صورت گرفت و این شهادت بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه مجموعه تفکر شهید سلیمانی، مکتبی جدید و الگوساز برای جهان اسلام شده است، افزود: آمریکا تصور می‌کرد با شهادت سردار سلیمانی، چراغ مقاومت در منطقه خاموش می‌شود اما امروز در تمام جهان حتی در خود آمریکا افرادی برای خون خواهی این سردار بزرگ، به محور مقاومت پیوسته‌اند و به دنبال انتفام خواهی هستند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تاکید کرد: با شهادت سردار سلیمانی ما قدرمندتر شدیم و رهبری در جهان درخشید،چرا که بعد از حمله غرورآفرین سپاه کشورمان به بزرگترین پایگاه‌ تروریستی آمریکا در منطقه، آنان با وجود تهدید به پاسخگویی و حمله به ۵۲ نقطه فرهنگی‌، جرات این کار را نداشتند و عکس‌العملی نشان ندادند.

سردار حسینی به فرموده رهبری مبنی بر ذلیلی آمریکا در منطقه و در مقابل ایران اشاره کرد و گفت: اکنون همه ملت ایران قاسم سلیملنی هستند و تا زمانی که ملت در صحنه باشد، هیچ قدرتی جرات آسیب‌رساندن به ایران اسلامی را ندارد.

امام جمعه موقت سنندج نیز در این مراسم گفت: آمریکای جنایتکار با هدف دفاع از مولود نامشروعش اسراییل و تکه تکه کردن کشورهای اسلامی به خاورمیانه آمد و اقدام به ایجاد داعش کرد اما هرجا قدم می‌گذاشت، سردار سلیمانی را می‌دید، بنابراین نتوانست حضور این سردار را تحمل کند.

ماموستا محمدامین راستی تاکید کرد: سردار شهید سلیمانی با تکیه بر اتحاد و ایمان توانست مردم عراق، سوربه، یمن و افغانستان را علیه امریکا متحد کند، بنابراین حضورش برای آمریکا دردسرساز بود.

وی یادآور شد: استکبار جهانی بداند که با شهیدن شدن سردار سلیمانی، نه تنها موج مقاومت متوقف نشده است، بلکه خون وی نهضتی را به وجود آورده که موجب اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه خواهد شد.

امام جمعه موقت سنندج اظهار داشت: شهید قاسم سلیمانی سردار قلب‌ها شد، چراکه از دنیا بریده و تنها به آخرت فکر می‌کرد و دنبال مقام دنیایی نبود.

ماموستا راستی از مردم خواست شرکتی گسترده در انتخابات داشته باشند، اضافه کرد: مراقب باشیم با بی‌تفاوتی به این امر مهم، زمینه خوشحالی دشمنان را فراهم نکنیم.

وی به انتخابات پیش رو در دوم اسفند اشاره کرد و اظهار داشت: همه باید با مشارکت گسترده خود در این انتخابات، نشان دهیم که برای سرنوشت و کشورخود اهمیت قائل هستیم، ضمن اینکه باید با انتخاب نمایندگانی انقلابی، مجلسی انقلابی و قدرتمند تشکیل دهیم تا به دشمنان بفهمانیم همچنان پاسدار نظام و انقلاب هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =