پلیس راهور با سدمعبر خودروها مقابل ستادهای انتخاباتی برخورد می‌کند

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از آمادگی پلیس راهور برای پوشش ترافیکی ایام انتخابات مجلس در شهرهای مختلف کرمانشاه خبر داد و گفت: همکاران ما با هرگونه سد معبر مقابل ستادهای انتخاباتی نامزدها که باعث سدمعبر و کندی تردد برای دیگر خودروها و مردم شود، برخورد خواهند کرد.

سرهنگ «فضل الله شیری» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس راهور استان با اتخاذ تدابیر ویژه در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور فعال در شهرها و بخش های تابعه استان دارد.

وی افزود: در راستای تردد سهل و آسان شهروندان، پلیس راهور با هرگونه سد معبر خودروها و توقف های غیرمجاز در حوالی ستادهای انتخاباتی و یا شعب اخذ رای و یا تقاطع ها و میادینی که عرصه عبور و مرور را بر مردم سخت می کند برخورد خواهد کرد.

رییس پلیس راهور استان کرمانشاه در ادامه بیان داشت: درج و یا الصاق هرگونه نوشته و یا پیام و پوستری بر روی قسمت‌های از خودرو که محدودیت دید برای راننده ایجاد می کند ممنوع است، از این رو از رانندگان می خواهیم با توجه به تهدیدات معابر شهری از نظر تصادف خصوصا با عابران پیاده توجه لازم به جلو را داشته باشند.

سرهنگ شیری، همچنین از کاندیداهای نمایندگی مجلس خواستند از دایر کردن ستاد انتخاباتی در میادین و تقاطع ها و نقاطی که از طرف فرمانداری ها ممنوع اعلام شده پرهیز کنند.

وی ادامه داد: پلیس راهور در روز انتخابات نیز همپا با سایر بخش های انتظامی استان در تامین امنیت ترافیکی شعب اخذ رای و حضور باشکوه مردم در انتخابات تلاش خواهد کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در پایان از رانندگان خواست همکاری لازم با کارکنان پلیس راهور را در راستای برقراری نظم در عبور و مرور و همچنین ایمنی ترددها در زمان تبلیغات کاندیداها و روز اخذ رای را داشته باشند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۶ حوزه انتخابیه و هشت کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه ۹۸ برگزار می شود.