پینگ‌پنگ باز کرمانشاهی در مسابقات انتخابی المپیک شرکت می‌کند

کرمانشاه- ایرنا- اسامی ملی پوشان اعزامی ایران به رقابت‌های انتخابی تنیس روی میز المپیک ۲۰۲۰ اعلام شد که در میان آن‌ها نام بانوی کرمانشاهی نیز به چشم می‌خورد.

ندا شهسواری بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی است که یکی از چهار نماینده ایران در مسابقات انتخابی المپیک به میزبانی تایلند است.

براساس اعلام کنفدراسیون پینگ پنگ آسیا، چهار سهمیه به کشورمان برای اعزام نمایندگان خود در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو اختصاص داده شده است.

فدراسیون تنیس روی میز کشورمان نیز با توجه به سهمیه های اختصاص یافته ۲ ورزشکار مرد و ۲ ورزشکار زن را به رقابت های تایلند اعزام خواهد کرد.

براین اساس، نوشاد و نیما عالمیان در بخش مردان و ندا شهسواری از کرمانشاه به همراه شیما صفایی در بخش زنان نفرات اعزامی پینگ پنگ ایران را به مسابقات انتخابی تشکیل می دهند.

ندا شهسواری تنها بانوی پینگ پنگ باز کشورمان است که توانسته در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ در مسابقات المپیک لندن و ریودوژانیرو شرکت کند.

این بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی در تازه ترین رده بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی با هزار و ۷۶۰ امتیاز و یک پله صعود نسبت به ماه گذشته میلادی رده ۲۰۴ برترین های جهان را به خود اختصاص داده است.