۶۷ هزارو ۳۷۰ نفر در بستان آباد واجد شرایط رای دادن هستند

تبریز-ایرنا-فرماندار شهرستان بستان آباد با بیان اینکه ۶۷ هزارو ۳۷۰ نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند، گفت: سه هزار و ۲۸۸ نفر رای اولی برای نخستین بار در انتخابات شرکت می‌کنند.

سید علی موسوی حسینی روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه در این شهرستان ۱۳۶ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است، گفت: در بخش مرکزی ۸۶ شعبه اخذ رای و در بخش تیکمه داش ۵۰ شعبه اخذ رای خواهد بود.

وی تعداد صندوق های سیار اخذ رای در شهرستان را ۵۵ صندوق عنوان کرد و افزود: هیئت اجرایی ، نماینده فرماندار ، هیئت نظارت و بازرسی هر صندوق را برای اخذ رای همراهی می کنند.

وی گفت: سه هزار نفر به عنوان عوامل صندوق های اخذ رای در شهرستان فعالیت خواهند داشت که کلاسهای توجیهی برای عوامل صندوق در حال برگزاری است.

موسوی میزان مشارکت مردم شهرستان بستان آباد در دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی را ۹۱ درصد عنوان کرد و افزود:در دوره دهم مجلس ۶۲ هزار نفر در شهرستان رای دادند.

فرماندار شهرستان بستان آباد ضمن دعوت از مردم برای حضوری گسترده در پای صندوق های از کاندیدا های مجلس خواست اخلاق انتخاباتی را در تبلیغات رعایت کنند.

جمعیت بستان آباد در حدود ۹۵ هزار نفر است که ۷۵ درصد بالای ۱۸ سال دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =